اخاذی مأمور قلابی از دختران جوان

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک مامور قلابی خبر داد که با فریب دختران جوان و بیهوش کردن آنان، از آن ها اخاذی می کرد. به گزارش فارس، سرهنگ کارآگاه علی کجوریان افزود: چند روز قبل دختر جوانی به اداره ۵ پلیس آگاهی پایتخت مراجعه و از مردی که مقدار […]

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک مامور قلابی خبر داد که با فریب دختران جوان و بیهوش کردن آنان، از آن ها اخاذی می کرد.
به گزارش فارس، سرهنگ کارآگاه علی کجوریان افزود: چند روز قبل دختر جوانی به اداره ۵ پلیس آگاهی پایتخت مراجعه و از مردی که مقدار زیادی پول از وی اخاذی کرده بود، شکایت کرد؛ دختر جوان‌اعلام کرد که مدتی قبل در صفحه اینستاگرام با مرد جوانی به نام کوروش آشنا شده که عکسهای زیادی با لباس نظامی در صفحه‌اش گذاشته و خودش را هم مامور پلیس معرفی کرد، وی بعد از مدتی به من پیشنهاد ازدواج داد و باتوجه به شغلی که داشت با این ازدواج موافقت کردم. دختر جوان در ادامه اظهاراتش افزود: چند روز بعد از این پیشنهاد، به بهانه صحبت درخصوص زندگی آینده با من قرار گذاشت و در میان راه با دادن آب میوه مسموم مرا بیهوش کرد و به باغی در اطراف تهران برد و در حالی که من حال خوبی نداشتم و نیمه بیهوش بودم یک سری رسید از من گرفت که نشان می داد من با میل خودم پول ها را به حساب کوروش واریز کرده ام، بعد هم کلی عکس و فیلم از من تهیه کرد و با این تهدید که اگر از این ماجرا به کسی حرف بزنم عکس و فیلم هایم را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد، مرا آزاد کرد اما کوروش دست بردار نبود و مدام به بهانه انتشار تصاویر از من اخاذی می‌کرد، اخاذی های او ادامه داشت و من درنهایت تصمیم گرفتم ماجرا را به پلیس اطلاع دهم.
معاون پلیس آگاهی تهران ادامه داد: با شکایت دختر جوان تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت آغاز شد و در ادامه تحقیقات، کارآگاهان با شکایت های مشابه مواجه شدند، شکایت‌هایی در خصوص مامور قلابی که عکس‌هایی با لباس های نظامی در فضای مجازی منتشر می کرد و با این ترفند اعتماد دختران و زنان جوان را جلب و با کشاندن به باغی اقدام به مسمومیت و تهیه فیلم و بعد از آن ها اخاذی می کرد.
وی اعلام کرد: با برررسی های انجام گرفته از سوی کارآگاهان، «کوروش» در شهرستانی در اطراف تهران شناسایی و پس از هماهنگی های قضایی، متهم جوان دستگیر شد.
کارآگاه کنجوریان افزود: مرد جوان به اخاذی های خود اعتراف کرد و گفت که لباس های نظامی را از بیرون تهیه کرده و با آن ها عکس گرفته و در صفحه اینستاگرامش قرار داده است و به این شیوه اعتماد شاکیان را جلب و بعد هم با مسمومیت و تهیه فیلم و عکس، به اخاذی اقدام می کرد. گفتنی است تحقیقات در رابطه با جرایم احتمالی این مامور قلابی ادامه دارد.