اعلام پاداش پای سکوی بازی‌های کشورهای اسلامی

پاداش پای سکوی برای بازی های کشورهای اسلامی اعلام شد. به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، هیئت‌اجرایی کمیته ملی المپیک در جلسه خود پاداش پای سکو برای بازی های کشورهای اسلامی قونیه را تصویب کرد. پاداش مدال طلا ۱۵۰۰ یورو، مدال نقره ۱۲۰۰ یورو و برای برنز ۸۰۰ یورو است. این پاداش را کمیته ملی […]

پاداش پای سکوی برای بازی های کشورهای اسلامی اعلام شد. به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، هیئت‌اجرایی کمیته ملی المپیک در جلسه خود پاداش پای سکو برای بازی های کشورهای اسلامی قونیه را تصویب کرد. پاداش مدال طلا ۱۵۰۰ یورو، مدال نقره ۱۲۰۰ یورو و برای برنز ۸۰۰ یورو است. این پاداش را کمیته ملی المپیک به مدال آوران بازی‌های کشورهای اسلامی پرداخت می‌کند. در بازی‌های سال ۲۰۱۷ کشورهای اسلامی که در باکو برگزار شد، پاداش پای سکو به ترتیب ۶۰۰ دلار، ۴۰۰ دلار و ۳۰۰ دلار بوده است.
هم‌چنین در این جلسه اعلام شد که ۴۰ تا ۴۵ میلیارد هزینه کلی اعزام کاروان به این بازی ها خواهد بود. برند تولیدی لباس یکی از ورزشکاران نامدار رشته بسکتبال هم در مناقصه برای خرید لباس کاروان ایران انتخاب شده است. بازی‌ها ۱۸ تا ۲۷ مرداد در قونیه ترکیه برگزار می‌شود.