افزایش سرانه رفاهی در قشم با ساخت ۳ بوستان محله‌ای

سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم شاهد ملازم در جمع خبرنگاران با اشاره به نیاز شهرک‌های مسکونی قشم به فضاهای تفریحی و سبز گفت: این طرح رفاهی و خدماتی که به‌منظور تأمین اوقات فراغت شهروندان ساکن و افزایش سرانه فضای سبز عمومی به دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در دستور کار این مدیریت قرارگرفته، هم‌اکنون در مراحل پایان کار است.
به گزارش ساقی آذربایجان وی ادامه داد: فاز دوم پارک جنگلی گلستان به مساحت هشت هکتار به ارزش ۹ میلیارد و ۲۸۹ میلیون ریال و بوستان پرستو در شهرک نریمان به وسعت دو هزار و ۴۰۰ مترمربع و به ارزش پنج میلیارد و ۸۵ میلیون ریال، فضاهای رفاهی است که به‌زودی به افتتاح می‌رسد.
ملازم به ساخت بوستان‌هایی در شهرک الهیه اشاره کرد و افزود: سه لکه در این شهرک برای افزودن به فضای رفاهی و سبز انتخاب شد که درمجموع دو هزار و ۷۶۰ مترمربع وسعت دارند و حدود ۹ میلیارد و ۵۳۷ میلیون ریال برای ساخت آن‌ها هزینه شده است.
سرپرست مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم ضمن ابراز امیدواری برای گسترش بیشتر فضاهای دلپذیر برای خانواده‌ها در سطح شهر قشم و روستاها، عنوان کرد: افزایش سرانه فضای سبز و ایجاد بستر مناسب برای رفاه حال مردم، یکی از رسالت‌های اصلی مجموعه مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم است.

About Author