امنیت موجود در آذربایجان غربی مثال زدنی است

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) گفت: بسته نظامی، اقتصادی، فرهنگی و قضایی برای چهار استان شمال‌غرب کشور تهیه و تدوین شده است که می تواند به توسعه استان و کشور کمک فراوانی کند. به گزارش ساقی آذربایجان سردار محمدتقی اوصانلو در مراسم تکریم و معارفه استاندار آذربایجان غربی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: […]

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) گفت: بسته نظامی، اقتصادی، فرهنگی و قضایی برای چهار استان شمال‌غرب کشور تهیه و تدوین شده است که می تواند به توسعه استان و کشور کمک فراوانی کند.
به گزارش ساقی آذربایجان سردار محمدتقی اوصانلو در مراسم تکریم و معارفه استاندار آذربایجان غربی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: مردم باید از مدیریت و منصب مسئولان منتفع شوند. به‌گونه‌ای که مدیریت‌ها جهادی باشد.وی با بیان این که در طول بیش‌از ۴ دهه عمر انقلاب افراد بسیاری در کرسی قدرت نشسته‌اند، افزود: نیازهایی که مسئولان باید از مردم رفع کنند نعمت خداست که نباید با آن‌ها با ملامت و خستگی برخورد کرد چرا که در این صورت به بلا تبدیل می‌شود.وی بیان کرد: بسته نظامی، اقتصادی، فرهنگی و قضایی برای چهار استان شمال‌غرب کشور تهیه و تدوین شده است. این بسته میتواند به توسعه استان و کشور کمک فراوانی کند.سردار اوصانلو فرمانده با اشاره به اینکه امنیت موجود در اذربایجان غربی و شمالغرب زبانزد خاص و عام است، یادآور شد: امروز با همدلی مردم و مسئولان امنیت پایدار مردمی در مناطق مرزی شمال غرب ایجاد شده است.