برگزاری تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان پس از دو سال وقفه

به گزارش ساقی آذربایجان، حبیب ستوده‌نژاد، مدیر کل اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در خصوص برگزاری سی‌وپنجمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان در مهرماه سال جاری گفت: خوشبختانه توانستیم با اقدامات لازم شرایط را برای برگزاری  تور ایران آذربایجان را در سال جاری مهیا کنیم و شخص استاندار و نمایندگان مجلس نیز حمایت‌های ویژ‌ه‌ای برای برگزاری این تور‌ انجام دادند که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی در  ادامه افزود: براساس اعلام فدراسیون دوچرخه‌سواری ایران مبنی بر زمان دقیق برگزاری تور در تقویم اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری، تور از هفتم الی یازدهم مهرماه سال جاری در ۵ مرحله برگزار می‌شود.
مدیر سی‌وپنجمین دوره تور ایران-آذربایجان مطرح کرد: مسیر مراحل تور تابدین لحظه مشخص نشده است که در این خصوص مشکل خاصی نیز وجود ندارد و به زودی با همکاری عوامل اجرایی کمیته‌های تور و دیگر عوامل برگزاری، دیگر مسائل تور به صورت دقیق مشخص می‌شود.
ستوده‌‌نژاد در ارتباط با برگزاری دیگر تورهای دوچرخه‌سواری به میزبانی آذربایجان‌شرقی، گفت: تبریز و آذربایجان‌شرقی از سال‌های دور در بحث برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری و معرفی رکابزنان قدرتمند، زبانزد خاص و عام بوده است.
وی افزود: خوشخبتانه اولین دوره تور دوچرخه‌سواری سهند در بخش کوهستان به میزبانی مراغه برگزار شد. تمام تلاش ما بر این خواهد بود سایر رقابت‌های دوچرخه‌سواری را نیز میزبانی کنیم که البته بیست‌ودومین تور یک روزه کندوان را نیز شهریور ماه سال جاری برگزار می‌کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: استان آذربایجان‌شرقی همیشه در برگزاری تور و رقابت‌های مختلف دوچرخه‌سواری در کشورمان پیشگام بوده است. ما نیز از برگزاری مسابقات مختلف دوچرخه‌سواری استقبال می‌کنیم و مطمئنا میزبان خوبی برای تمامی رویدادهای این رشته جذاب خواهیم بود.

About Author