جوان ۲۳ ساله زاهدانی به قتل رسید

در پی رسم غلط تیراندازی در جشن های عروسی این بار یک جوان ۲۳ ساله در یکی از روستاهای حومه شهر زاهدان به قتل رسید. سرهنگ”ابراهیم ملاشاهی گفت : حوالی نیمه شب ۱۱ مرداد ماه در پی اعلام یک فقره تیرانداری منجر به قتل در یک مراسم عروسی در یکی از روستاهای حومه شهر زاهدان کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شدند.
به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، وی افزود: با حضور ماموران در محل حادثه جسد جوانی ۲۳ ساله که بر اثر اصابت گلوله کلت کمری به قفسه سینه به قتل رسیده بود روئیت شد.
قتل جوان ۲۳ ساله زاهدانی در رسومی اشتباه
رئیس پلیس آگاهی استان تصریح کرد: در تحقیقات میدانی کارآگاهان پلیس آگاهی عامل قتل که جوانی ۱۹ ساله بود شناسایی و مشخص شد این فرد بنا به رسم بسیار غلطی که در برخی مناطق وجود دارد در حین بزم و شادی در حال تیر اندازی به وسیله کلت کمری بوده که با گیر کردن اسلحه ، قصد خارج کردن گلوله از جان لوله را داشته که ناگهان اسلحه شلیک و گلوله به قفسه سینه مقتول برخورد می کند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه عامل تیر اندازی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده است گفت: اساسا حمل، نگهداری و استفاده از سلاح‌ گرم جرم محسوب می‌شود اما متاسفانه در برخی مناطق استان بی توجه به این موضوع کماکان رسم بسیار غلط تیراندازی در مراسم جشن و شادی رواج دارد که این مسئله بسیار خطرناک و حادثه آفرین است.

About Author