درمان بیماری‌های پوست در ایران با روش های نوین

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی در زمینه درمان بیماری های پوست در چهاردهمین کنفرانس علمی تازه ها در بیماری‌های پوست خبر داد.
فهیمه عبداللهی مجد، دبیر علمی چهاردهمین کنفرانس تازه‌ها در بیماری‌های پوست اظهار داشت:با حضور اساتید و صاحب‌نظران برجسته رشته درماتولوژی در تالار ابوریحان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزارشد.وی با اشاره به اینکه برگزاری این کنفرانس به صورت حضوری است، گفت: البته دو استاد خارجی این کنگره که از آمریکا حضور دارند، به صورت آنلاین سخنرانی خواهند داشت.
این متخصص پوست، با اشاره به اینکه روش‌های نوین جراحی و زیبایی در درماتولوژی و ارائه آخرین مقالات در زمینه درمان بیماری‌های پوستی در این کنفرانس مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد، اظهار داشت: خوشبختانه در حال حاضر درمان بیماری‌های پوست در ایران با موفقیت و با بهره‌مندی از روش‌های نوین انجام می‌گیرد.
وی گفت: خوشبختانه در زمینه‌های مختلف مانند تزریق فیلر، بوتاکس و استفاده از دستگاه‌هایی مانند لیزر و پلاسما در حال حاضر در کشور از انواع مرغوب و با کیفیت استفاده می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بوتاکس انواع ایرانی و خارجی دارد، گفت: کیفیت برخی بوتاکس‌های ایرانی مشابه و هم سطح بوتاکس خارجی است که در کنگره امسال مقالات و نکات مهمی در زمینه بیماری‌های پوست و درمان‌های نوین جراحی ارائه خواهد شد.