در تجمع شب گذشته بانه ۲ نفر از ماموران سپاه و نیروی انتظامی زخمی شدند که وضعیت آنان وخیم است / ۲ نفر از اغتشاشگران هم کشته شدند

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: شب گذشته تجمع محدود اما خشنی به ظرفیت حدود ۱۰۰ نفر در این شهر برگزار شد.

به گزارش «ساقی آذربایجان»؛ رمضانی افزود: در بین این افراد چند نفر مسلح بودند که به سمت ماموران پلیس تیراندازی کردند که در جریان آن ۲ نفر از ماموران سپاه و نیروی انتظامی مورد اصابت قرار گرفتند که وضعیت آنان وخیم است.

وی در گفتگو با ایرنا گفت: در این حمله تروریستی، یکی از نیروهای سپاه پاسداران بانه از ناحیه قفس سینه تیر خورده و تیر در ناحیه نخاع متوقف است و هنوز هم از بدن این مدافع امنیت خارج نشده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان حال مامور نیروی انتظامی را هم وخیم اعلام کرد.

وی گفت: در این درگیری ۲ نفر از اغتشاشگران هم کشته شدند که بررسی های اولیه نشان از مشکوک بودن این قتل ها دارد.

رمضانی با اشاره به برنامه دشمن برای ناامن کردن کردستان گفت که به دنبال نا آرامی های روز گذشته در مهاباد، ضد انقلاب قصد داشت در شهرهای کردستان نیز با انجام حرکات رادیکال و خشن مشابه اقدامی که در مهاباد انجام شد را در بانه ایجاد کند.

وی با بیان اینکه غیر از بانه، سایر شهرهای استان شب گذشته آرام بودند گفت که ضد انقلاب با شایعه و کشته سازی به دنبال تحریک مردم است.

رمضانی افزود: یک دختر جوان سنندجی روز گذشته خودکشی کرده بود اما ضد انقلاب با دروغ اعلام کرده است که این دختر کشته شده است.

About Author