راه آهن بستان آباد- تبریز تا 3 ماه آینده تکمیل می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: راه آهن بستان آباد – تبریز با تامین ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در سه ماه آینده تکمیل می‌شود. به گزارش ساقی آذربایجان،خیرالله خادمی در حاشیه بازدید از ایستگاه راه‌آهن خاوران و خط‌آهن تبریز- بستان‌آباد با بیان اینکه خط‌آهن […]

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: راه آهن بستان آباد – تبریز با تامین ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در سه ماه آینده تکمیل می‌شود.
به گزارش ساقی آذربایجان،خیرالله خادمی در حاشیه بازدید از ایستگاه راه‌آهن خاوران و خط‌آهن تبریز- بستان‌آباد با بیان اینکه خط‌آهن بستان‌آباد- تبریز، مهم‌ترین مسیر ریلی شمال‌غرب کشور است، گفت: با برنامه‌ریزی منسجم از سفر آتی رئیس جمهوری به آذربایجان شرقی نهایت بهره را خواهیم برد و با تأمین اعتبار و تزریق مالی به سیستم پیمانکاری و بخش اجرایی حداکثر تا سه ماه آینده شاهد اتمام و بهره‌برداری از این پروژه خواهیم بود.
وی گفت: این پروژه اولین پروژه ریلی خواهد بود که حداکثر تا اوایل تابستان توسط دولت مردمی آیت‌الله رئیسی به بهره‌برداری خواهد رسید.
معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین در بازدید از قطعه شش آزادراه تبریز- ارومیه، با اشاره به اینکه ۴۸۰ کیلومتر آزادراه برای آذربایجان شرقی طراحی شده که ۴ آزادراه مهم در حال انجام است، افزود: ۶۷۰ کیلومتر بزرگراه هم در برنامه کاری است که ۲۳۰ کیلومتر آن اجرا شده و بقیه طی ۴ سال به اتمام خواهد رسید.