راه اندازی سامانه امداد هوشمند و کارآمد در البرز

همزمان با سراسر کشور و با پیام تصویری رییس جمهوری اسلامی ایران در آیینی با حضور «مجتبی عبداللهی » استاندار سامانه امداد هوشمند و کارآمد کل کمیته امام خمینی(ره) این استان راه اندازی و ۱۱۰ واحد مسکونی به محرومان واگذار شد. به گزارش ساقی آذربایجان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی البرز در این آیین […]

همزمان با سراسر کشور و با پیام تصویری رییس جمهوری اسلامی ایران در آیینی با حضور «مجتبی عبداللهی » استاندار سامانه امداد هوشمند و کارآمد کل کمیته امام خمینی(ره) این استان راه اندازی و ۱۱۰ واحد مسکونی به محرومان واگذار شد.
به گزارش ساقی آذربایجان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی البرز در این آیین گفت : این سامانه به منظور تسریع و ارایه خدمات مطلوب به مددجویان البرزی در استان البرز راه‌اندازی شده است.
محمد محمدی فرد اظهار داشت: صحت‌سنجی و به‌روزرسانی اطلاعات فردی، پالایش اطلاعات مددجویان، دسترسی آسان به سامانه، مراجعه نکردن به امداد و رایگان بودن ثبت درخواست خدمات، بخشی از مزایای این سامانه است.
مدیرکل کمیته امداد استان البرز بیان داشت: مددجویان می‌توانند از طریق آدرس soha.emdad.ir وارد سامانه امداد هوشمند شده و نسبت به ثبت‌نام و درج اطلاعات اقدام کنند.
وی افزود: برای ثبت اطلاعات‌ پایه و ورود به سامانه جامع امداد هوشمند و کارآمد داشتن کد ملی، کد پستی و شماره موبایل به نام مسوول خانوار الزامی است. محمدی فرد بهره‌مندی از ظرفیت دهیاران، شوراهای روستا، بخش و شهر، مراکز نیکوکاری، گروه‌های جهادی و بسیج را برای اطلاع‌رسانی به مددجویان نسبت به در اختیار داشتن شماره تلفن همراه معتبر به نام سرپرست و کد پستی معتبر و همخوان با محل سکونت و امکان ثبت برخی از اطلاعات فردی و خانواری در سامانه جامع امداد هوشمند و کارآمد در قالب خود اظهاری را از دیگر برنامه‌ها برشمرد.
امروز با حضور رییس جمهوری در کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور هشت هزار و ۷۰۰ واحد مسکن مددجویی واگذار و جشن توانمندسازی ۵۴ هزار خانوار مددجو برگزار شد.
همچنین همزمان به صورت ویدیو کنفرانس در استان البرز ۱۱۰ مسکن مددجویی واگذار و جشن توانمند سازی ۳۷۲مددجوی این استان برگزار شد.
اکنون ۳۶۰ مرکز نیکوکاری که ۲۰۰ مرکز آن در مساجد و پایگاه های مردمی البرز فعال است در زمینه خیر و احسان به مددجویان فعالیت دارند.