سردار سلیمانی موجب عزت مسلمانان شد

فرمانده سپاه عاشورا گفت: سردار سپهبد سلیمانی در راه نجات اسلام و مردم مظلوم دنیا به ویژه مردم غرب آسیا تلاش کرد و موجب عزت مسلمانان شد. استقبال مردم از پیکر ایشان به عنوان یکی از صحنه‌های عظیم انقلاب اسلامی، این عزت را به کل دنیا نشان داد.

سردار اصغر عباسقلی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که شهید حاج قاسم سلیمانی، سرباز ولایت بود، گفت: حاج قاسم، عاشق اسلام و اهل بیت(ع) بود و در راه انقلاب اسلامی، خود را سرباز مخلصی می‌دانست و در نهایت در دامن ولایت قرار گرفت و به عزتی رسید که حقش بود.

وی با اشاره به تاثیر سردار سلیمانی در دنیا، گفت: همه‌ی مردم به نفع ایشان و علیه استکبار جهانی قیام کردند و وجدان‌های خفته آگاهی یافتند. این شهید عزیز، یک تنه در مقابل استکبار جهانی ایستاد و پاداش خود را به نحو احسن دریافت کرد، شهیدی که رهبر معظم انقلاب به شهادت و خدمات وی غبطه می‌خوردند.

عباسقلیزاده با بیان این‌که فعالیت سردار سلیمانی، عمدتا پشتیبانی و حمایت از جبهه‌های مقاومت بود، خاطرنشان کرد: سنگر اسلام، مرز نمی‌شناسد و به قید و بند محدود نیست چرا که اسلام، یک دین جهانی است و جبهه مقاومت به واسطه‌ی ولایت فقیه، رزمندگان و سربازان ولایی چون سردار سلیمانی شکل گرفته و به دنبال آن نیز مستضعفین جهان قدرت گرفته‌اند.

وی افزود: آخرین نمونه‌ی این مقاومت را در فلسطین مشاهده می‌کنیم که مقدمه‌ی نابودی صهیونیست‌ها بوده و خیزش مردم دنیا علیه استکبار جهانی آغاز شده‌ است.

وی گفت: ایستادگی و مقاومت مردم فلسطین، یکی از نشانه‌های صدور انقلاب اسلامی است که منجر به ایمان مضاعف مردم کل دنیا شده‌ است.

About Author