صدور اینترنتی مجوز خروج از کشور برای دانش‌آموزان مشمول

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از صدور اینترنتی مجوز خروج از کشور برای دانش‌آموزان مشمول دارای معافیت تحصیلی خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار رحمان علیدوست با اعلام خبر امکان صدور اینترنتی مجوز خروج از کشور برای دانش‌آموزان مشمول، در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای هوشمندسازی روند رسیدگی به درخواست مشمولان و کاهش مراجعات حضوری، با تلاش های صورت گرفته امکان صدور اینترنتی مجوز خروج از کشور برای دانش‌آموزان دارای معافیت تحصیلی فراهم شده است.
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی افزود: دانش‌آموزان مشمول دارای معافیت تحصیلی در سقف مجاز سنوات تحصیلی می‌توانند به صورت اینترنتی برای دریافت مجوز خروج از کشور اقدام کنند.
وی بیان کرد: دانش‌آموزان مشمول دارای معافیت تحصیلی که در سنوات مجاز تحصیلی هستند، برای ثبت درخواست خروج از کشور خود باید به سامانه خروج از کشور وظیفه عمومی به نشانی services.epolice.ir مراجعه کنند.
این مقام انتظامی ادامه داد: با بررسی از طریق سامانه هوشمند، شرایط اولیه دانش‌آموزان برای بهره‌مندی از مجوز خروج از کشور، درخواست مشمول به مرحله واریز ودیعه ارسال شده و پس ازپرداخت اینترنتی ودیعه توسط مشمول، مجوز خروج از کشور توسط سازمان وظیفه عمومی بدون نیاز به مراجعه حضوری دانش‌آموز به صورت اینترنتی صادر می‌شود.
علیدوست متذکر شد: مشمولان و خانواده‌های آنها برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن‌گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ یا کانال سازمان در پیام‌رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

About Author