ضرورت توسعه گردشگری ساحلی در بندر شرفخانه

فرماندار شبستر بر ضرورت توسعه گردشگری ساحلی در بندر شرفخانه تاکید کرد. ایوب دهقان در اولین نشست خبری خود با خبرنگاران این منطقه با اشاره به اینکه اصحاب رسانه پشتوانه قوی برای مسئولان هستند، اظهار داشت: خبرنگاران منطقه با وحدت کامل و همسو برای تحقق این کار فرهنگی و تأثیرگذار در منطقه تلاش کنند. فرماندار […]

فرماندار شبستر بر ضرورت توسعه گردشگری ساحلی در بندر شرفخانه تاکید کرد.
ایوب دهقان در اولین نشست خبری خود با خبرنگاران این منطقه با اشاره به اینکه اصحاب رسانه پشتوانه قوی برای مسئولان هستند، اظهار داشت: خبرنگاران منطقه با وحدت کامل و همسو برای تحقق این کار فرهنگی و تأثیرگذار در منطقه تلاش کنند.
فرماندار شبستر ضمن درخواست از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ساماندهی این قشر زحمتکش از جامعه گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی، ساماندهی و ارائه مجوز قانونی برای علاقه مندان جهت فعالیت در این حوزه از مسائل مهم این حوزه است.
رئیس شورای اداری شهرستان شبستر مطالبه گری درست را از وظایف رسانه‌ها دانست و اظهار داشت: خبرنگاران سعی نمایند در موضوع مطالبه گری و بیان مشکلات جامعه، اقدامات انجام گرفته دستگاه‌های اجرایی را نیز در این مطالبه گری تلفیق نموده تا شاهد تأثیرگذاری بیشتر آن در جامعه باشیم.
وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران زبان گویای مردم و بیان مشکلات جامعه هستند خاطر نشان کرد: نقد صحیح و بیان مشکلات جامعه باعث تسریع در حل مشکلات مردم شده و موجب برچیدن شایعات خواهد شد.
دهقان بر لزوم حفظ جایگاه خبرنگاران در جامعه تاکید کرد و اضافه نمود: خبرنگاران در جامعه باید از احترام ویژه برخوردار باشند و جایگاه اجتماعی آنها به عنوان زحمت کشان عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی حفظ شود.
فرماندار شبستر ضمن توصیه به خبرنگاران جهت پرهیز از پرداخت به خبرهای کذب گفت: امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند اخبار صحیح است و خبرنگاران متعهد تلاش کنند این موضوع تحقق یابد.
فرماندار شبستر در بخشی از سخنان خود به ادامه اجرای پروژه جاده تسوج اشاره کرد و گفت: این پروژه از اولویت‌های کاری بوده که با تخصیص اعتبار از طریق فاینانس بزودی با مطالعه و تملک اراضی شاهد تسریع در روند اجرای آن خواهیم بود.
دهقان احداث میدان تره بار شهرستان را از جمله نیازهای منطقه برشمرد و اظهار داشت: توسعه گردشگری ساحلی در بندر شرفخانه، ایجاد کارخانه بازیافت زباله و ساماندهی اصولی هفته بازارها از دیگر برنامه‌های کاری است که امیدواریم با همکاری و تعامل مسئولان شهرستانی و استانی شاهد تحقق آنها بوده باشیم.