ضرورت رشد و بالندگی نیروی انسانی در مجموعه مدیریت شهری

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس بر ضرورت رشد و بالندگی نیروی انسانی در مجموعه مدیریت شهری تاکید کرد. به گزارش ساقی آذربایجان، مسعود پزشکیان در مراسم آئین تکریم و معارفه شهردار کلانشهر تبریز گفت: در ماه مبارک رمضان باید خود را تزکیه کنیم و به این مردم، خدمتگزار خوبی باشیم. باید به […]

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس بر ضرورت رشد و بالندگی نیروی انسانی در مجموعه مدیریت شهری تاکید کرد.
به گزارش ساقی آذربایجان، مسعود پزشکیان در مراسم آئین تکریم و معارفه شهردار کلانشهر تبریز گفت: در ماه مبارک رمضان باید خود را تزکیه کنیم و به این مردم، خدمتگزار خوبی باشیم. باید به فکر فقرا هم باشیم.
وی افزود: زمانی می‌توانیم عدالت را در جامعه جاری و ساری کنیم که بتوانیم بهتر در خدمت مردم باشیم.
پزشکیان ادامه داد: رشد و بالندگی نیروی انسانی در بستر آموزش، رمز تحول و رشد هر سازمان است و باید به این اصل انکارناپذیر در مدیریت‌ها توجه شود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی سپس گفت: حل مشکلات و چالش‌های پیش روی مردم که ولی نعمتان مسئولان به شمار می‌روند، اوجب واجبات است.
وی سپس با اشاره به انتخاب یعقوب هوشیار به عنوان شهردار جدید تبریز گفت: برای شهردار جوان و تلاشگر تبریز در این مسئولیت آرزوی موفقیت دارم.
پزشکیان افزود: پرداخت به موقع و کامل حق و حقوق کارگران و نیروی‌های خدوم باید مورد توجه باشد، چراکه رضایتمندی پرسنل بالاترین خدمت به شمار می‌رود.