ممنوعیت پذیرش گردشگر توسط خانه مسافرها در اردبیل

محمدرضا شایقی در بازدید عوامل اماکن نیروی انتظامی استان اردبیل و کارشناسان اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اردبیل از مراکز اقامتی اردبیل اظهارکرد: ساماندهی اماکن خصوصی اقامتی بدون مجوز در قالب خانه مسافر که اقدام به پذیرش مسافران می‌کنند، در اولویت برنامه‌ها قرار دارد. به گفته وی هدف اصلی از این بازدیدها را جلوگیری از […]

محمدرضا شایقی در بازدید عوامل اماکن نیروی انتظامی استان اردبیل و کارشناسان اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اردبیل از مراکز اقامتی اردبیل اظهارکرد: ساماندهی اماکن خصوصی اقامتی بدون مجوز در قالب خانه مسافر که اقدام به پذیرش مسافران می‌کنند، در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.
به گفته وی هدف اصلی از این بازدیدها را جلوگیری از فعالیت غیرمجاز خانه مسافرهای شهر ذکر کرد تا از تخلفات در این زمینه جلوگیری شود.
وی اضافه کرد: در بازدیدهای مکرر تذکرات لازم در مورد فعالیت‌های غیرمجاز توسط عوامل اماکن نیروی انتظامی و اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان ارائه می‌شود.
شایقی با بیان اینکه خانه مسافرها در استان در نیمه نخست سال فعالیت می‌کنند، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در ۲ سال اخیر هیچ گونه مجوزی صادر نشده و هرگونه فعالیت در این خصوص ممنوع است.