مهدی قایدی بالاخره به حرف آمد

رسانه اماراتی با اشاره به آخرین پست اینستاگرامی مهدی قایدی، به خداحافظی او با هواداران استقلال پرداخته است.
مهدی قایدی مهاجم فصل پیش استقلال یکی از بازیکنان خبرساز فصل نقل و انتقالات بود. انتقال او به شباب الاهلی امارات که جزو گران ترین انتقال های فوتبال ایران بود، حواشی مختلفی به دنبال داشت اما نهایتا با موافقت آبی های پایتخت همراه شد تا ستاره بوشهری فوتبال ایران ادامه کارش را در امارات دنبال کند. لیگی که البته به عقیده کارشناسان مقصد مناسبی برای این ستاره خوش تکنیک و آینده دار نبود.
حالا وب سایت دبی اسپورت با گذشت ۵ روز از آخرین پست اینستاگرامی قایدی و خداحافظی او با هواداران استقلال، امروز به آن پرداخته است. این وب سایت نوشته: مهدی قایدی ستاره جدید شباب الاهلی (شوالیه های سرخ)، برخی از انگیزه هایی که او را ترغیب به ترک باشگاه استقلال ایران کرد، مطرح نمود.
قایدی چهار فصل گذشته را در باشگاه تهرانی گذرانده بود و در فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ با آنها قهرمان جام حذفی ایران شد. این بازیکن ۲۲ ساله آخرین پیام خود را از طریق برنامه اینستاگرام برای طرفداران استقلال ارسال کرد.
قایدی پست خود را به زبان فارسی آغاز کرد و گفت: این بهترین چهار سال زندگی من بود و تمام آنچه من دارم به لطف این تیم است. شاید دوران حرفه ای من در جمع آبی ها به پایان رسیده باشد، اما من همیشه پسر باشگاه استقلال خواهم بود و دوباره این پیراهن گرانبها را بر تن خواهم کرد.
این بازیکن ملی پوش ایرانی در مورد انتقالش به جمع شوالیه های سرخ توضیح داد: خوشحالم که در این روزهای سخت از باشگاه استقلال نقل مکان می کنم. این باشگاه از مشکلات اقتصادی شدیدی رنج برده و اکنون می تواند آن را کاهش دهد.

About Author