نظارت بر عملکرد بازرسان بازار آذربایجان‌غربی با جدیت بیشتری انجام گیرد

معاون‌ هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: نظارت بر بازار و عملکرد بازرسان بازار با جدیت بیشتری توسط دستگاه‌های اجرایی پیگیری شود تا مشکلی در کنترل بازار وجود نداشته باشد. به گزارش ساقی آذربایجان، ناصر صادقی در جلسه تنظیم بازار آذربایجان‌غربی، افزود: نظارت بر نحوه فعالیت بازرسان از اولویت‌هایی دستگاه‌ها باشد تا رسوب عملکرد را […]

معاون‌ هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: نظارت بر بازار و عملکرد بازرسان بازار با جدیت بیشتری توسط دستگاه‌های اجرایی پیگیری شود تا مشکلی در کنترل بازار وجود نداشته باشد.
به گزارش ساقی آذربایجان، ناصر صادقی در جلسه تنظیم بازار آذربایجان‌غربی، افزود: نظارت بر نحوه فعالیت بازرسان از اولویت‌هایی دستگاه‌ها باشد تا رسوب عملکرد را شاهد نباشیم.
وی ادامه داد: نظار بر عملکرد بازرسان موجب بهبود نظارت بر بازار می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به مشکلات میوه سیب از تولید تا عرضه در استان آذربایجان غربی، گفت: طی روزهای آینده مکاتباتی با مسوولان مربوطه صورت می‌گیرد تا مشکلات این بخش نیز برای آینده رفع شود.
صادقی با اشاره به لزوم تعیین و تکلیف پرتقال موجود در سردخانه‌های استان، بیان کرد: باید ظرف یک هفته آینده پرتقال‌های موجود در سردخانه‌های آذربایجان‌غربی تعیین تکلیف شوند تا دچار خسارت نشوند.
وی اضافه کرد: حدود ۵۰۰ تن پرتقال در سردخانه‌های استان موجود است و توجه به این بخش در اولویت مسوولان مربوطه باشد.
به گزارش ایرنا، در ادامه این جلسه مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، صنعت، معدن و تجارت، دامپزشکی، اتحادیه اصناف، تعاون روستایی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و جهاد کشاورزی به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.