نیمی از تالارهای کرج در دوران کرونا ورشکسته شده‌اند

رئیس اتحادیه صنف تالارداران شهرستان کرج گفت: در طول این ۲۰ ماه شیوع کرونا حدود ۵۰ درصد تالارها تعطیل شده و تنها ۵۰ تا ۶۰ تالار باز است. رضا سلطان محمدی در گفت و گو با ایسنا تصریح کرد: اکنون تالارها با کمتر از نصف ظرفیت می‌توانند فعالیت کنند، این درحالی است که اکثر فضاهای […]

رئیس اتحادیه صنف تالارداران شهرستان کرج گفت: در طول این ۲۰ ماه شیوع کرونا حدود ۵۰ درصد تالارها تعطیل شده و تنها ۵۰ تا ۶۰ تالار باز است.
رضا سلطان محمدی در گفت و گو با ایسنا تصریح کرد: اکنون تالارها با کمتر از نصف ظرفیت می‌توانند فعالیت کنند، این درحالی است که اکثر فضاهای جمعی کاملا باز هستند.
سلطان محمدی با اشاره به اینکه تالارها با ظرفیت حدود ۳۰ درصد فعالیت می‌کنند، گفت: تامین هزینه‌های تالارها با توجه به تعداد کارکنان و فضای وسیع سخت است و در دوران کرونا با مشکلات زیادی روبرو بوده‌اند، به همین دلیل بسیاری از تالارها تعطیل شده است.
وی ادامه داد: برخی از تالارها به طور کامل تعطیل شده‌اند و برخی که مستاجر بودند فضا را پس داده‌اند.
وی با اشاره به اینکه حدود ۱۴۰ تالار در شهرستان کرج فعال بوده، گفت: در طول این ۲۰ ماه شیوع کرونا حدود ۵۰ درصد تالارها تعطیل شده و تنها ۵۰ تا ۶۰ تالار باز است.
وی در پایان از اعضای صنف تالارداران درخواست کرد که همچنان پروتکل‌ها را رعایت کنند و فراتر از تعداد تعیین شده ستاد مقابله با کرونا پیش نروند تا بیماری به طور کامل برطرف شود.
به گفته وی رستوران ها شرایط بهتری دارند و اکنون با ظرفیت کامل فعالیت می‌کنند.