وزارت نیرو در اتمام پروژه‌های در آذربایجان غربی مشارکت بیشتری داشته باشد

استاندار آذربایجان غربی گفت: وزارت نیرو در اجرا و اتمام پروژه‌های حوزه این وزارتخانه مشارکت بیشتری داشته باشد. به گزارش ساقی آذربایجان ،محمدصادق معتمدیان در دیدار معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس شورای اسلامی وزیر نیرو با تاکید بر ضرورت تسریع در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های حوزه وزارت نیرو در استان گفت: اعتبارات استان جوابگوی اجرای […]

استاندار آذربایجان غربی گفت: وزارت نیرو در اجرا و اتمام پروژه‌های حوزه این وزارتخانه مشارکت بیشتری داشته باشد.
به گزارش ساقی آذربایجان ،محمدصادق معتمدیان در دیدار معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس شورای اسلامی وزیر نیرو با تاکید بر ضرورت تسریع در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های حوزه وزارت نیرو در استان گفت: اعتبارات استان جوابگوی اجرای پروژه‌ها نیست و وزارت نیرو باید در اجرا و بهره برداری طرح‌های این حوزه مشارکت بیشتری داشته باشد.
استاندار آذربایجان غربی می گوید: تکمیل نشدن پروژه‌های حوزه آب در زمان مقرر موجب هدر رفت زمان و تحمیل هزینه‌های کلان شده است.
معتمدیان با اشاره به نشست مشترک وزیر نیرو با مدیران و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی گفت: این نشست برای استان ثمرات و دستاورد‌های بسیار خوبی داشت و امیدواریم وزیر نیرو بزودی در سفر به آذربایجان غربی از نزدیک مسائل و مشکلات حوزه وزارت نیرو را رصد نماید.
استاندار آذربایجان غربی از استقبال و آمادگی سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در بخش وزارت نیرو در استان خبر داد و گفت: وزارت نیرو زمینه حضور این سرمایه گذاران در استان را تسهیل نماید.