۱۸ هزار مسافر از فرودگاه ارومیه تردد کردند

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: ۱۷ هزار و ۷۵۲ مسافر داخلی و خارجی از ابتدای امسال از فرودگاه ارومیه تردد کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۲۴ درصدی را شاهد هستیم. به گزارش نصر، محمدعلی نائل قراملکی روز یکشنبه در گفت و گویی افزود: از این تعداد مسافر ۱۴ هزار و ۴۵۲ نفر، […]

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: ۱۷ هزار و ۷۵۲ مسافر داخلی و خارجی از ابتدای امسال از فرودگاه ارومیه تردد کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۲۴ درصدی را شاهد هستیم.
به گزارش نصر، محمدعلی نائل قراملکی روز یکشنبه در گفت و گویی افزود: از این تعداد مسافر ۱۴ هزار و ۴۵۲ نفر، مسافران داخلی هستند که با این آمار در بخش مسافران داخلی رشد ۳۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد هستیم.
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌غربی گفت: در بخش مسافر خارجی نیز ۳ هزار و ۳۰۰ مسافر از این فرودگاه اعزام و پذیرش شده که بخش مسافران خارجی نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد افزایش یافته است.
وی تاکید کرد: این تعداد مسافر در این مدت در مجموع با ۱۷۰ پرواز ثبت شده رفت و برگشت از طریق فرودگاه شهید باکری ارومیه تردد کردند.
آذربایجان‌غربی سه فرودگاه در شهرهای ارومیه، خوی و ماکو دارد ولی بخش قابل توجهی از پروازهای این استان از طریق فرودگاه ارومیه انجام می‌شود.