معاون استاندار اردبیل:

شهر اردبیل نیازمند توسعه است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: اردبیل باید تا سال آینده در تمامی شاخص‌های شهری به صورت جهشی تحول و توسعه یابد. به گزارش ساقی آذربایجان ، رضا قاسمیان در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اردبیل اظهار کرد: برنامه توسعه متوازن اردبیل باید طوری طراحی و اجرا شود تا این […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: اردبیل باید تا سال آینده در تمامی شاخص‌های شهری به صورت جهشی تحول و توسعه یابد.
به گزارش ساقی آذربایجان ، رضا قاسمیان در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اردبیل اظهار کرد: برنامه توسعه متوازن اردبیل باید طوری طراحی و اجرا شود تا این شهر بتواند در جایگاه پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در ۲۰۲۳ ظاهر شود.
وی با اشاره به اهمیت آموزش و کار فرهنگی و اجتماعی توسط شهرداری، ادامه داد: اقدامات فرهنگی و اجتماعی مهم‌ترین بخش برای توسعه و پیشرفت شهر است و در همراهی مردم با شهردار برای ایجاد محیط مطلوب زندگی نقش بسزایی دارد.
وی خاطرنشان کرد: اگر شهر را خانه جمعی خودمان حساب کنیم باید رابطه عاطفی بین شهردار و شورای شهر با مردم و اهالی خانه حفظ و تقویت شود تا همگان در مقابل پیشرفت، زیبایی و امور مختلف شهری احساس مسئولیت مکمل داشته باشند که در این امر مهم، رسانه‌های جمعی باید نقش مثبت و همگرایانه ایفا کنند.
وی در این جلسه به اعضای شورای شهر اردبیل قول داد که علاوه بر دعوت روسای کمیسیون‌های شورای شهر به جلسات تخصصی در استانداری، ظرفیت دستگاه‌های اجرایی مرتبط برای کمک به پیشبرد امور شهرداری را هماهنگ و همراه کند.
تعدادی از اعضای شورای شهر اردبیل هم در این نشست دیدگاه‌ها و انتظارات خود را از مجموعه مدیریت کلان استان برای حل مسائل و مشکلات شهری بیان کردند.
اردبیل در سال میلادی آینده به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو انتخاب شده است.