نتایج نهایی کدرشته‌های خاص کنکور اعلام شد

نتایج نهایی برای آن دسته از متقاضیانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای آنها یکی از کدهای مربوط به رشته‌های دارای شرایط خاص درج شده بود، منتشر شد.

به گزارش ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتیجه نهایی برای آن دسته از متقاضیانی که در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ برای آنها یکی از کدهای مربوط به رشته های دارای شرایط خاص (شامل ۱۱، ۱۲، ۱۴، ۱۵ ،۱۸ ، ۲۰، ۲۱ ، ۲۲ ،۲۳ ،۲۴، ۲۵، ۲۶، ۲۹، ۳۱،۳۰ و ۳۲) اعلام شده است، اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است؛ پیرو اطلاعیه مورخ ۱۱ مهر ۱۴۰۰ سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آن دسته از متقاضیان آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ که به جای کد قبولی برای آنها کد عدد ۲رقمی اعلام شده است و برای انجام مراحل مصاحبه و گزینش رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاه های ذیل اقدام نموده ­اند، با توجه به نتیجه مراحل مصاحبه و یا صلاحیت‌های عمومی افراد از سوی موسسات و یا هیأت های مرکزی گزینش ذی ربط، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی این ‌رشته‌ها اعلام  شد.

قبول‌شدگان لازم است ضمن فراهم نمودن مدارک لازم برای ثبت ­نام مطابق مدارک اعلام شده در (بند ج) اطلاعیه مورخ سوم مهر ۱۴۰۰ درخصوص اعلام اسامی پذیرفته­ شدگان رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ مندرج در درگاه اطلاع رسانی این سازمان، برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت ­نام در روز شنبه مورخ ۸ آبان با واحد آموزش دانشگاه محل قبولی تماس حاصل نموده و هماهنگی نمایند. عدم مراجعه به موقع پذیرفته­ شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف از رشته ‌قبولی اعلام شده خواهد بود.

متقاضیانی که علاوه بر کدهای اعلام شده در این اطلاعیه دارای کد قبولی ­قبلی نیز بوده‌اند، قبولی قبلی آنان لغو شده و باید در رشته قبولی جدید ثبت­ نام کرده  و ادامه تحصیل دهند. همچنین این افراد برای ثبت ­نام در رشته قبولی جدید نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.

About Author